Юридична адреса

При реєстрації компанії постає питання з вибором її місцезнаходження (юридична адреса). Ця адреса зазначається у всіх офіційних документах, які подаються в державні органи, а також на цю адресу буде надходити кореспонденція.

Якщо Ви володієте необхідними ресурсами, в такому випадку є можливість орендувати чи придбати приміщення для ведення власного бізнесу.

Але, як показує практика, для оптимізації витрат на початку діяльності  і для компаній, діяльність яких ґрунтується на прямому контакті з клієнтами, ідеальним варіантом є оренда віртуального офісу.

ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС  (Wirtualne Biuro)

Оренда віртуального офісу є поширеним явищем в Європі, яке має цілий ряд переваг.

Послуга віртуального офісу включає :

- юридична адреса для  реєстрації компанії ;

- приймання вхідної кореспонденції з можливістю її пересилання. Вся поштова кореспонденція (поштові повідомлення, листи, повідомлення та бандеролі), яка буде приходити на адресу компанії, буде згідно з інструкціями переадресовуватися на зазначену клієнтом адресу або зберігатися в його офісі до отримання розпоряджень;

- секретар, який відповідає на телефонні дзвінки протягом робочого дня;

- електронна адреса в країні реєстрації офісу з можливістю переадресації кореспонденції;

- персональний номер факсу із передачею повідомлень на електронну адресу;

- виділений телефонний номер з переадресацією.

Головна перевага послуги переадресації полягає в тому, що для клієнтів і партнерів по бізнесу власник віртуального офісу буде завжди перебувати в країні, в яку вони дзвонять.

За бажанням клієнта для проведення ділових нарад і зустрічей можна орендувати обладнаний офіс і зал для переговорів на необхідну кількість годин.

Таке цілком законне і економічно вигідне рішення проблеми оренди приміщення і отримання юридичної адреси, дозволяє Вам мінімізувати затрати в декілька разів, при цьому компанія отримує повноцінну функціонуючу резиденцію з престижною адресою.

ЯК ОТРИМАТИ ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС?

Щоб отримати віртуальний офіс Вам необхідно обрати бажане територіальне місцезнаходження, та відповідний пакет обслуговування, який задовольнятиме Ваші потреби на певній стадії ведення бізнесу.

Наступний крок – укладення договору про оренду віртуального офісу, після чого Ваша компанія отримує повноцінну юридичну адресу.   

Якщо Ви бажаєте орендувати віртуальний офіс, ми допоможе Вам у цьому та підготуємо необхідний пакет документів.