Імміграція

Питання імміграції уже давно хвилює жителів країн СНД. Це не дивно. Дуже приваблива можливість жити в розвинутій європейській країні, мати можливість вільно пересуватися країнами Шенгенської зони.

Відповідей в цій сфері, як завжди, набагато менше ніж питань. Які способи імміграції вибрати, щоб переїзд в Європу виправдав очікування? Які перспективи відкриваються перед людиною, яка твердо вирішила будувати своє майбутнє в одній з європейських країни?

Так як одним з основних видів діяльності ТзОВ «Євробізнес Консалтинг» являється імміграція в Польщу, ми постараємося відповісти на найбільш часто виникаючі питання.

Отже, які шляхи отримання легальної імміграції (ТМЖ в Польщу або ПМЖ в Польщу) існують на даний момент?

Першим етапом являється отримання тимчасового виду на проживання в Польщі. На відміну від інших країн, тут дана процедура для українців не являється надто складною.

Оформлення тмж в Польщі можливе в таких випадках:

- якщо ви являєтеся студентом польського ВУЗу.

- в випадку легальної роботи в Польщі;

- відкриття фірми в Польщі;

Якщо з навчанням все більш менш зрозуміло, цей варіант доступний обмеженому колу осіб. То імміграцію по роботі або бізнесу ми розглянемо більш детально.

Як отримати ТМЖ або ПМЖ в Польщі, якщо ви офіційно працевлаштовані на польській фірмі або зареєстрували свій бізнес?

Тимчасовий вид на проживання в Польщі видається мінімум на 3 роки. Для цього вам потрібно пропрацювати по договору не менше трьох місяців. Після чого, ви маєте право подавати документи в польський відділ у спавах іноземців. Термін розгляду документів зазвичай займає від вох місяців до пів року. Весь цей час ви легально знаходитеся на території Польщі та працюєте навіть якщо у вас закінчилася віза.

Якщо ви являється співвласником бізнесу, то подавати документи на ТМП в Польщу ви можете через три місяці. В цілому, даний спосіб являється найпростішим з усіх можливих. Головна вимога, щоб ваш бізнес працював і приносив прибуток.

Якщо ви все ж прийняли рішення стати громадянином Польщі звертайтеся до нас. Ми проконсультуємо вас по усіх питаннях. Телефонуйте зараз! Станьте на крок ближче до вашого європейського майбутнього.