Нерухомість

Купівля нерухомості в Польщі для українців на сьогоднішній день не дуже складний процес але все таки потребує певних знань пинку нерухомості та законодавства країни.

Нерухомість в Польщі ідентифікується двома типами: будинок і квартира. Для купівля квартири достатньо легально знаходитися на території країни (наприклад мати візи або ТМЖ), а для покупки будинку може бути потрібен спеціальний дозвіл.

ТзОВ «Євробізнес Консалтинг» надає повний юридичний супровід під час купівлі нерухомості в Польщі, здійснює перевірку об’єкту нерухомості на предмет різного роду заборон.

У вас буде можливість оглянути підібрані нами об’єкти дистанційно і вибрати кілька варіантів для купівлі. Це зекономить час та кошти. Найбільш підходящі об’єкти ви зможете подивитися уже в Польщі.

  Наша компанія також надає послуги з придбання нерухомості в прикордонній зоні, що має ряд особливостей, а саме необхідність отримання спеціального дозволу.

Купити нерухомість в Польщі можливо також в прикордонній зоні, яка має ряд особливостей, а саме необхідність отримання спеціального дозволу.

Ми допоможемо вам розібратися в всіх цих нюансах та забезпечимо вам кваліфікований правовий супровід. Провові оцінка обєктів нерухомості забезпечить вашу впевненість в прийнятому рішенні.

Телефонуйт зараз та отримайте безкоштовну консультацію!