Працевлаштування в Польщі

працевлаштування в ПольшіДля багатьох українців, чий дохід ледь дозволяє забезпечити сім’ю, офіційна робота в Польщі, являється чудовим варіантом. А також може бути, що ви спеціаліст високого рівня, але ваша робота недооцінена на батьківщині. Тоді працевлаштування в Польщі з гідною оплатою праці буде для вас прекрасним рішенням.

Польський роботодавець зацікавлений в залученні працівників з України, тому що наші співвітчизники дійсно приїжджають в Польщу працювати. Не просто в розрахунку на допомогу або щоб транзитом відправитися в інші країни Євросоюзу, а щоб дійсно працювати. Наші спеціалісти добре зарекомендували себе в багатьох галузях. Поляки залишаються задоволені нашими зварювальними, будівельниками, кухарями, швеями і навіть працівники не кваліфікованих спеціальностей потребуються в Польщі.

Вакансії в Польщі надаються для чоловіків, жінок і сімейних пар, для кваліфікованих спеціалістів і працівників без кваліфікації. Але при працевлаштуванні в Польщі завжди вітається знання мови та досвід роботи в певній сфері. Якщо ви здатні до навчання і маєте бажання працювати, ви завжди знайдете спільну мову з роботодавцем.

Робота в Польщі дає можливість заробляти від 15000 грн. в місяць для некваліфікованого персоналу, і до 25000-30000 для кваліфікованих спеціалістів (зварювальнки, електрики, швеї, кухарі і т.д.)

Оформлення на роботу в Польщі для українців в загальному не складний процесс. Особливо, якщо вами займається сертифіковане агенство з працевлаштвування в Польщі. В цьому випадку вас за руку проведуть по всіх етапах оформлення документів, а також знайдуть надійного і перевіреного роботодавця. На території Польщі ви завжди можете розраховувати на підтримку української фірми.

Як убезпечити себе при оформленні на роботу? Дуже просто! Обов’язково перевірте сертифікат вашого агенства з працевлаштвання в Польщі. Агенство повинно мати сертифікат Міністрерства праці і соціальної політики Польщі.

ТОВ «Євробізнес Консалтинг» має всі необхідні документи для надання послуг з працевлаштування в Польщі. Ми також пропонуємо роботу в Чехії та роботу в Німеччині.

Ми допоможемо вам оформити документи для отриманні робочої або воєводської візи. Знайдемо вакансію, що відповідає вашій кваліфікації. Будемо надавати підтримку протягом всього періоду роботи.

Легальна робота в Польщі для українців – це те, чим ми займаємося щоденно і в чому ми являємося професіоналами.

Телефонуйте прямо зараз і переконайтеся в цьому самі!

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАКАНСІЯМИ

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ