Працевлаштування в Німеччині

Не оцінені на батьківщині, наші спеціалісти розглядають роботу в Німеччині, як спосіб отримувати гідну оплату праці, побувати в розвинутій країні і забезпечити собі європейське майбутнє.

Якщо ви плануєте виїжджати в Німеччина на заробітки будьте готові, що вимоги там вищі ніж, наприклад, в Польщі:

  1. Вам необхідно буде підтвердити свою кваліфікацію документально та на практиці, також необхідне знання мови  (на комунікативному рівні) та досвід роботи. До речі, найбільш актуальними спеціалістами в Німеччині являються медичні працівники, електрики, укладальники кабельних мереж, сантехніки, спеціалісти систем вентиляції, працівники залізничної галузі та будівельники. Мінімальна заробітна плата в Німеччині на 2016 рік 8,5 євро в годину. В основному українці заробляють приблизно 10-11 євро в годину, а в місяць 2200-2400 євро.

Якщо ви відповідаєте вищеперерахованим вимогам, то ми можемо допомогти вам з легальним працевлаштуванням в Німеччині.

Робота в Німеччині для українців має ряд нюансів, недотримання яких може потягнути за собою, як мінімум, депортацію з країни.

Всіх неприємних моментів можна уникнути, тільки довірившись професіоналам. Телефонуйте прямо зараз та замовте пакет документів віза + вакансія + мовні курси!

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАКАНСІЯМИ

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ