Працевлаштування за кордоном

Робота за кордоном – це мрія че не кожного другого нашого співвітчизника. Не дивлячись на всі страхи та переживання, тисячі людей оформлюють робочу візу в Польщу та інші країни Євросоюзу. Звісно, вагання людей в даному питанні є небезпідставними. Попит на послугу робота за кордоном породив величезну кількість агентств з працевлаштування, які працюють не зовсім чесно, не маючи навіть ліцензії на надання даного виду послуг.

Робота в Європі – являється основним видом діяльності ТОВ «Євробізнес Консалтинг». Ми працюємо на підставі ліцензії Державної служби зайнятості України №АЕ637154 від 06.05.2015р., а також міжнародна группа компаній «Євробізнес» має сертифікат о dokonaniu wpisu do rejestru agencji zatrudnienia (№UP.530.132.2016). Головним завданням нашої компанії являється забезпечення європейських роботодавців відповідальними співробітниками, готовими якісно виконувати свою роботу. Такими, як показала багаторічна практика, є працівники з України, Росії і Білорусії. Працюючи тільки з надійними і перевіреними роботодавцями, ми намагаємося зробити роботу в Європі не просто «поїздкою на заробітки», а можливістю почерпнути новий досвід. Багато хто задумується про іміграцію в Європу і оформлюють «карту побиту», плануючи залишатися в Європі назавжди. Хтось починає з оформлення робочої візи, а потім повертається до нас уже за довготерміновим дозволом на роботу (воєводської візи в Польщу).

Насправді існує велика кількість сценаріїв «побудови» європейського майбутнього нашими земляками. Зрозуміло одне: робота за кордоном може стати хорошим стартом для того, хто має бажання працювати та заробляти. Також, такі якості, як працьовитість і здатність до навчання завжди будуть гідно оцінені європейськими роботодавцями. А це означає, що у вас є можливість отримувати гідну заробітну плату, а також забезпечити майбутнє своїм дітям в розвинутих європейських країнах.

Порядок організації Вашого працевлаштування у Польщі

Наша компанія допоможе знайти офіційну роботу у Польщі за вашою спеціальністю. Для цього необхідно:

  • - Заповнити анкету (анкета);
  • - Надати ксерокопію паспорта громадянина України;
  • - Надати ксерокопію закордонного паспорта;
  • - Надати ксерокопію трудової книжки (при наявності);
  • - Надати ксерокопію документа про освіту (при наявності).

Ми завжди готові пройти з вами весь шлях від оформлення робочої візи до працевлаштування в Польщі, Німеччині або Чехії. Завжди проконсультуємо, коли ви будете уже на території роботодавця. З радістю допоможемо, якщо захочете залишатися в Європі на більш довгий термін.

Звертайтеся до нас зараз! Можливо ваша робота в Європі уже чекає на вас.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАКАНСІЯМИ

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ