Працевлаштування в Чехії

працевлаштування в ЧехіїТоргова палата Чехії в 2016 році ініціювала для українців спеціальну програма, згідно якої 5000 українців щорічно можуть отримати офіційне працевлаштування в Чехії.

На сьогоднішній день вакансії для роботи в Чехії потребують як кваліфікованих спеціалістів, так і працівників, що не мають кваліфікації. Але більшим попитом, звісно, користується персонал з високою кваліфікацією та знанням мови. Тільки такий спеціаліст може претендувати на дійсно гідну оплату праці, яка складає від 20000 крон і більше (приблизно 20000 грн. в місяць). Це і медичні працівники, і спеціалісти в сфері ІТ, інженери-будівельники, механіки, кухарі з хорошим досвідом роботи та ін..

Офіційне працевлаштування в Чехії для українців можливе після отримання дозволу на роботу. Якщо ви маєте вид на проживання або громадянство ЄС, то дозвіл на працю не потребується. Оформленням всіх необхідних документів зазвичай займається роботодавець, так як процедура доволі складна.

Для роботи в Чехії ми пропонуємо чеську візу на 90 днів або робочу карту на 2 роки з вакансією.

Для підбору вакансії та підготовки усіх необхідних документів краще звернутися до спеціалістів в цій галузі.

Легальна робота в Чехії для українців від ТзОВ «Євробізнес Консалтинг» - це завжди гарантія безпеки та законності вашого працевлаштування

Телефонуйте зараз! Не відкладайте пошук високооплачуваної роботи.

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ВАКАНСІЯМИ

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ