Про нас | ТОВ "Євробізнес Консалтинг"

Наша компанія одна з перших, хто запропонував євроінтеграцію українського бізнесу на теренах Європи. Нашою метою є сприяння адаптації українського ринку до умов та стандартів Європейського Союзу. В часи постійних економічних коливань ми прагнемо надати Українським виробникам можливість відчути конкурентоспроможність своєї продукції. Інтеграція Вашого бізнесу в  Європу  створить бажану стабільність, що в свою чергу надасть поштовх до розвитку справи і нових ринків збуту.

Компанія «Євробізнес Консалтинг» забезпечить не тільки комфортну адаптацію Вашого бізнесу в Польщі, але і допоможе Вам та Вашим родинам законно легалізуватися. Ми надаємо комплексний правовий супровід для отримання Вами та членами Ваших родин дозволів на тимчасове (karta czasowego pobytu) та постійне (karta stalego pobytu) місце проживання, статусу громадянина Польщі, а також допоможемо у придбанні нерухомості.

Якщо Ви прагнете законно працевлаштуватися в Польщі, то послуги ТОВ «Євробізнес Консалтинг» в галузі посередництва у працевлаштуванні є для Вас незамінними. Дотримання нами ліцензійних умов діяльності та законності в сфері посередництва у працевлаштуванні гарантує ефективність наших послуг.

Група висококваліфікованих працівників, юристів як України так і Польщі, що формує  склад компанії, забезпечить Вас комплексним і якісним обслуговуванням.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта є запорукою досягнення бажаного результату.

НАША ДОКУМЕНТАЦІЯ