Робоча віза в Польщу

віза в ПольщуНа сьогоднішній день існують три категорії робочої візи в Польщу:
1. Робочий Шенген (підходить для далекобійників)
2. Робоча віза терміном на 180 днів в році
3. Робоча віза з дозвілом на працевлаштування від воєводи на строк 360 днів в році

Оформлення робочої візи в Польщу для більшості наших співгромадян пов'язано зі стресом. Безліч негативних історій на просторах інтернету тільки підкріплюють занепокоєння людей, які планують їхати працювати за кордон.

Насправді процес отримання національної візи в Польщу досить простий: збір документів, запис у візовий центр, подача документів. Якщо знати деякі нюанси, то завершенням цих трьох простих етапів обов'язково стане отримання візи.

Кілька порад для тих, хто оформляє робочу візу в Польщу:

1. Обов'язково перевірте документи агентства, яке готує вам пакет документів для оформлення візи. Ліцензія, свідоцтво державної реєстрації, зразок договору з роботодавцем обов'язково повинні бути в кутку споживача в офісі агентства. Не попадіться в лапи шахраїв! Тільки на перший погляд це приваблива ціна на послуги, короткий термін підготовки документів. Насправді запрошення може виявитися підробленим. Навіть отримавши візу, ви можете не пройти митний контроль, тому що запрошення анульовано в Польщі. Зрештою, ви елементарно можете заплатити гроші і нічого не отримати в результаті.

2. У день подачі документів ще раз перевірте весь пакет. Але, якщо один з документів з якоїсь причини забудете вдома - не хвилюйтеся. Вам дозволять донести його до 15: 00 того ж дня. Те ж стосується копій документів: якщо чогось не вистачатиме - в ВЦ є безкоштовний ксерокс. Є також можливість зробити фото для анкети. Якщо один з документів немає можливості надати в день подачі, людина має право перенести дату запису на наступний день.

Які документи потрібні для національної візи в Польщу?

1. Паспорт громадянина України
2. Ідентифікаційний код
3. Закордонний паспорт
4. Квитанція про оплату сервісного збору (18,5 євро)
5. Запрошення від роботодавця (в залежності від категорії візи)
6. Страховий поліс на весь період перебування в Польщі
7. Копії всіх перерахованих вище документів (п. 1-6)
8. Анкета, заповнена польською мовою або транслітерацією

ТОВ «Євробізнес Консалтинг» допоможе вам підготувати повний пакет документів для отримання візи в Польщу. Ми запишемо вас у візовий центр на найближчу вільну дату. При необхідності, якщо ви подаєте документи в одному з міст, де знаходяться наші представництва і погано орієнтуєтеся в місті, ми можемо надати супровід. Щоб докладніше дізнатися які документи потрібні для національної візи в Польщу телефонуйте нам!

Не відкладайте на потім оформлення візи, законодавство Польщі та ціни на дану послугу на сьогоднішній день найбільш прийнятні.

ВІЗА 180/180

ВІЗА 360/360

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ